Zgodnie z § 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. z ostatnimi zmianami.
Podziemne Trasy są chwilowo zamknięte - jednak trwają tu nieprzerwane prace nad nowymi wystawami m.in ulubioną trasą dzieci i dorosłych "Zwiedzanie z Dreszczykiem" bez prądu z latarkami, która już w nowej atrakcyjne oprawie dźwiękowej pojawi się na otwarciu 2021.
Do zobaczenia Podziemne Trasy Szczecina
www.schron.szczecin.pl/


BILETY INDYWIDUALNE  I ZASADY ZWIEDZANIA DLA MNIEJ NIŻ  15 OSÓB 

Gdzie kupić bilety:
Obecnie bilety kupujemy tylko w kasie Podziemnych Tras Szczecina, tam też zostało przeniesione nasze biuro Centrum Turystyki MAGNOLIA.  
WEJŚCIE szklaną wiatą na peronie I, Dworca PKP stacja Szczecin Główny.

W cenę biletu wliczona jest ok.45 minutowa wycieczka z przewodnikiem w języku polskim oraz prezentacja dźwiękowa przy każdej wystawie (dla obcokrajowców nie gwarantujemy wersji zwiedzania w języku obcym).  


Języki obce dla pojedynczych osób :

Oprowadzanie w językach obcych nie jest ujęte w standardowej cenie. Cały rok w kasie można wynająć skrypty w wielu obcych językach, albo zamówić przewodnika za dodatkową opłatą szczegóły tel. albo mailowo info@schron.szczecin.pl

Zwiedzanie w języku obcym bez rezerwacji takiej wersji oferujemy tylko w przypadku: wolnych przewodników mówiących w językach obcych, albo w wersji audio na dwujęzycznych ścieżkach dźwiękowych odtwarzanych przy przeważających ilościowo grupach obcokrajowców na zwiedzaniu o 12:00.  


Kartą za bilety : 

W tunelu podziemnym są dwie kasy główna i dodatkowa. Ta bliżej wyjścia na peron jest wyposażona w terminal. Nie zawsze obie kasy są otwarte. Poza tym w podziemiach miewamy problemy z zasięgiem internetowym. Wówczas pozostaje płatność gotówką. 


Kiedy zwiedzamy : 

Regularnie codzienne zwiedzania cały rok * o 12:00  i 13:30 cały rok,  dodatkowo  w sobotę i niedzielę / Proszę spojrzeć na tabelę powyżej jakie zwiedzania oferujemy aktualnie.   


Poza publicznymi zwiedzaniami oferujemy zwiedzania prywatne, dla grup turystycznych, dla szkół  itp. o każdej innej porze. Prosimy o kontakt .


Dla kogo :
dla osób niezorganizowanych w grupę , startujemy już od 1 osoby.
Dla grup większych niż 10 osób jest wymagana rezerwacja telefoniczna przed przyjściem. 


Czy tylko o  12:00 i 13:30: 

Jeśli nie odpowiada Państwo zwiedzanie w w.w porach zwiedzanie o każdej innej porze przy zakupie min 10 pełnopłatnych biletów. Szczegóły możemy przedstawić telefonicznie, albo mailowo. Powyżej znajdą Państwo informacje nt. dodatkowych zwiedzań sezonowych.


Co jest do zobaczenia  : 

na obu trasach w sumie jest do zobaczenia 100 informacyjnych tablic, 40 manekinów, 50 tematycznych wystaw, 500 eksponatów i długie tunele oraz kompleks pomieszczeń . 

Grupie zawsze towarzyszy komentujący przewodnik i ścieżka dźwiękowa.


Jak długo :

czas trwania oprowadzania z przewodnikiem na każdej z tras - ok.45'


Cena standardowa :  

Bilet: 28 zł/os. 24 zł ulgowy/os. przy zakupie biletu na obie trasy jest zniżka (więcej na Bilety/Tickets wliczony jest PAKIET:  wejście i komentarz przewodnika, ścieżka dźwiękowa)   


Czy są zniżki:

Bilet ulgowy 24 zł przysługuje  (studentom/ 26 lat, dzieciom szkolnym. ) , 24 zł bilet dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny. 20 zł dla posiadaczy Karty Aglomeracji Szczecińskiej. Do tego bilety grupowe już od 15 osób, zniżki dla szkół, 10% zniżki z turystyczną kartą szczecińską, zniżki przy zakupie dwóch Tras.


Większe grupy :

Grupy więcej niż 10 osobowe proszone są o kontakt przed przyjściem. Zwiedzanie jest możliwe o każdej dowolnej porze. Oferta dla grup na podstronie" Grupy od 15 osób

UWAGA

* w przypadku zwiedzań o nietypowych  albo w dni ustawowo wolne od pracy może istnieć konieczność dopłaty za przewodnika  min. 45 zł.


* Przy zwiedzaniach grupowych:

w przypadku spóźnienia grupy więcej niż 30 min, opłata za spóźnienie wynosi 100 zł, 

* W przypadku zapłaty zadatku na zwiedzanie i rezygnacji z wycieczki zadatek przepada


*Zamknięte tylko w dni świąteczne, zawsze wymienione na stronie. 
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie zwiedzania. 
Temperatura w obiekcie to ok. +14

Więcej informacji na kolejnych podstronach