"Podziemne Trasy Szczecina - to coś więcej niż muzeum, to jak dobry film"

info@schron.szczecin.pl 


Przepraszamy, Podziemne Trasy Szczecina są tymczasowo zamknięte. Otwieramy niebawem! Dużo zdrowia!

Zwiedzaj bezpiecznie - oglądaj nasze wideo.Tabela cen i godzin zwiedzania dla osób indywidualnych i grup do 10 osób. Zwiedzanie w poniższych godzinach nie wymaga rezerwacji !  

Jeśli jesteście grupą 10 i więcej osób prosimy o kontakt i ustalenie indywidualnej godziny zwiedzenia. 


 

 Zwiedzania dla osób indywidualnych


Gdzie kupić bilety:
Obecnie bilety kupujemy tylko w kasie Podziemnych Tras Szczecina, tam też zostało przeniesione nasze biuro Centrum Turystyki MAGNOLIA.  
WEJŚCIE szklaną wiatą na peronie 1 PKP.


W cenę biletu wliczona jest ok.45 minutowa wycieczka z przewodnikiem w języku polskim oraz prezentacja dźwiękowa przy każdej wystawie. (dla obcokrajowców nie gwarantujemy wersji zwiedzania w języku obcym).  


Języki obce dla pojedynczych osób :

Zwiedzanie w języku obcym bez rezerwacji takiej wersji oferujemy tylko w przypadku: wolnych przewodników mówiących w językach obcych, albo w wersji audio na dwujęzycznych ścieżkach dźwiękowych (przy przeważających ilościowo grupach obcokrajowców)na zwiedzaniu o 12:00).  

Oprowadzanie w językach obcych nie jest ujęte w cenie. Cały rok w kasie można wynająć skrypty w wielu obcych językach, albo zamówić przewodnika za dodatkową opłatą szczegóły tel.albo mailowo info@schron.szczecin.pl 


Kartą za bilety : 

W tunelu podziemnym są dwie kasy główna i dodatkowa. Ta bliżej wyjścia na peron jest wyposażona z terminal. Nie zawsze obie kasy są otwarte. Wówczas pozostaje płatność gotówką. 


Kiedy zwiedzamy :

Regularnie codzienne zwiedzania cały rok * o 12:00   cały rok dodatkowo w sobotę i niedzielę o 11:00 i 13:00 / Proszę spojrzeć na tabelę powyżej jakie zwiedzania oferujemy aktualnie.   


Poza publicznymi zwiedzaniami oferujemy zwiedzania prywatne, dla grup turystycznych, dla szkół  itp. o każdej innej porze. Prosimy o kontakt .


Dla kogo dla osób niezorganizowanych w grupę (mniejszą niż 10 osób), startujemy już od 1 osoby


Czy tylko o 12:00: 

Jeśli nie odpowiada Państwo godzina  12:00 i nie macie grupy 10 osób, jest możliwe zwiedzanie o każdej innej porze przy zakupie min. 8 pełnopłatnych biletów. Szczegóły możemy przedstawić telefonicznie, albo mailowo. Powyżej znajdą Państwo informacje nt. dodatkowych zwiedzań sezonowych.


Co jest do zobaczenia  : 

na obu trasach w sumie jest do zobaczenia 100 informacyjnych tablic, 40 manekinów, 50 tematycznych wystaw, 500 eksponatów i długie tunele oraz kompleks pomieszczeń . Grupie towarzyszy przewodnik i ścieżka dźwiękowa.


Jak długo :

czas trwania oprowadzania z przewodnikiem na każdej z tras - ok.45'


Cena standardowa :  

Bilet: 28 zł/os. 24 zł ulgowy/os. przy zakupie biletu na obie trasy jest zniżka (więcej na Bilety/Tickets wliczony jest PAKIET:  wejście i komentarz przewodnika, ścieżka dźwiękowa)   


Czy są zniżki:

Bilet ulgowy 24 zł przysługuje  (studentom, dzieciom szkolnym. ) , 20 zł bilet dla (posiadaczy Kart Dużej Rodziny, Karty Seniora, Karty Aglomeracji Szczecińskiej) do tego bilety grupowe już od 15 osób, zniżki dla szkół, 15% zniżki z kartą szczecińską,zniżki przy zakupie dwóch Tras


Większe grupy :

Grupy więcej niż 10 osobowe proszone są o kontakt przed przyjściem. Zwiedzanie jest możliwe o każdej dowolnej porze. Oferta dla grup na podstronie" Dla Grup od 15 osób
Większe grupy  w okresie epidemii : w opracowaniu


UWAGA

* w przypadku zwiedzań o nietypowych poza 12:00 albo w dni ustawowo wolne od pracy może istnieć konieczność dopłaty za przewodnika 45 zł.


* Przy zwiedzaniach grupowych:

w przypadku spóźnienia grupy więcej niż 30 min, opłata za spóźnienie wynosi 100 zł, 

* W przypadku zapłaty zadatku na zwiedzanie i rezygnacji z wycieczki zadatek przepada


*Zamknięte tylko w dni świąteczne, zawsze wymienione na stronie. 
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie zwiedzania. 
Temperatura w obiekcie to ok. +14

Więcej informacji na kolejnych podstronach