Dla firm

Oferta naszych imprez firmowych jest szeroka 

uzalezniona od wieku, potrzeb i mozliwości czasowych uczestników. Naszym atutem jest to, że nasi przewodnicy mają doświadczenie w oprowadzaniu bardzo róznych grup z Polski i zagranicy.


Dzięki temu łatwiej nam trafić w Państwa potrzeby i sprawić , że czas spędzony w Podziemnych Trasach będzie w pełni satysfakcjonujący. 

Więcej szczegółów poznają Państwo po skontaktowaniu się z nami, zapraszamy.
Tel. 605 433 433, albo info@schron.szczecin.pl
„Zwiedzanie z dreszczykiem” 

dla firm w wersji integracyjnej !

Powyżej można zobaczyć film reklamowy ze zwiedzania z dreszczykiem

SCENARIUSZ IMPREZY/ SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO:   

przewodnik zapoznaje uczestników z zasadami bezpieczeństwa oraz przedstawia reguły gry, dzieli grupę na pół tak, aby wprowadzić element zdrowej sportowej rywalizacji.

„Zwiedzanie z dreszczykiem” dla firm!

Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina w formie Imprezy integracyjnej.

Oferujemy 2-godzinny pakiet na który składają się:

  • 1.Zwiedzanie „ Z dreszczykiem” czyli częściowe zwiedzanie z latarkami Trasy II wojna Światowa + Zimna Wojna- absurdy z czasów PRL-u
  • 2.Kwestionariusz z pytaniami dla grup. Podsumowanie wyników, ogłoszenie zwycięskiej drużyny (pocztówki pamiątkowe dla drużyny zwycięskiej)
  • 3.Mianowanie na strzelca Drużyn Strzeleckich Józefa Piłsudskiego, każdy uczestnik otrzymuje dyplom z wybranym pseudonimem.

Cena dla grupy:

9-19 osób – 40 zł

20+ osób - 36 zł

Cena zawiera podatek Vat.

Płatność na miejscu, albo na podstawie faktury pro-formy wysłanej przed zwiedzaniem


SZCZECIN W FILMIE:

Z uwagi na doświadczenie naszej firmy w wykorzystaniu multimediów do promocji miasta i obsługi ruchu turystycznego w 2014 miała miejsce premiera naszego filmu "Wielka Ucieczka na Północ".

 „Wielką ucieczkę”

zekranizowaną przez Hollywood w 1963 z główną rolą Steva McQueena zna cały świat, my odkrywamy przed wami jej nieznaną historię, wydarzenia które działy się w mieście Szczecin. 

 www.thegreatescape.szczecin.pl

Nasz film „Wielka Ucieczka na Północ „ pokazuje dwa dni pobytu uciekinierów słynnej Wielkiej Ucieczki w naszym mieście. 

Film jest rekonstrukcją tych wydarzeń z roku 1944, ale dla niewtajemniczonego widza może być też interesującym wstępem do ogólnej historii Szczecina i ewentualnego dalszego zwiedzania szlakiem bohaterów filmu.


Na trasie takiego zwiedzania odwiedzimy wszystkie najważniejsze turystycznie miejsca naszego miasta związane z bohaterami filmu dodatkowo trasa zwiedzania może obejmować zwiedzanie wystawy i planu zdjęciowego znajdującego się w Szczecińskich Podziemnych Trasach Turystycznych , w 1944 roku znanych jako LSR Stettin HBF-Kirchplatz i związanego również z wątkiem filmu.


Jako producenci tego filmu oferujemy pokaz FILMU wraz z oprowadzaniem po schronie, miejscu jakie odwiedzili bohaterowie filmu oraz odwiedzenie planu zdjęciowego.

Program tej imprezy można przenieść również na przestrzeń miasta, Gra Miejska „Śladami Wielkiej Ucieczki na Północ”

Całość imprezy zakończyć może poczęstunkiem w browarze.